Temat: ♥ Outlet start! Jeszcze niższe ceny! ✂ Sale do -60%! ✂ Upoluj okazję! ♥

♥ Outlet start! Jeszcze niższe ceny! ✂ Sale do -60%! ✂ Upoluj okazję! ♥

24-08-2018 godz. 18:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✪ -20% extra! SALE do -60%! ♡ Ostatnia wyprzedaż! ♡ Ostatnie sztuki! ✪

22-08-2018 godz. 20:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

❤ -20% extra z kodem EXTRACENY20 ❤ Tylko do 23.08 / godz. 10:00! ✂

22-08-2018 godz. 09:08 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✂ SALE do -60% oraz -15% extra z kodem HOT15 ♥ Ostatnia szansa! ✂ -

18-08-2018 godz. 12:20 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

♥ -15% extra od każdej przecenionej rzeczy! ♥ SALE do -60%! ✂ Ostatni dzień! ✌

16-08-2018 godz. 14:34 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✂ -15% extra z kodem HOT15 ❤ Ostatnia okazja! Ostatnie sztuki! ✂

13-08-2018 godz. 15:42 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Espadryle i sandałki do -60% OFF! ♥ Ponad 4000 produktów! ♥ Upoluj modową okazję! ♡

12-08-2018 godz. 13:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✌ Topowe marki do -60% taniej! ♥ Ostatnie rozmiary! ♥ Wybrałaś już swój produkt? ✌

10-08-2018 godz. 16:30 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

❤ Ostatnia szansa na kod -10% extra! ✂ Total okazja! ✂ SALE do -60%! ✌ Łap ostatnie sztuki! ✌

08-08-2018 godz. 16:19 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✂ -10% extra z kodem: HOT10 ♥ Tylko 48h! ♥ SALE do -60%! Jest gorąco! ☼

07-08-2018 godz. 12:39 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka