Temat: ✄ -30% NOWA kolekcja ♥ Tylko do 17.09/12:00 ♥ Sprawdź stylowo niskie ceny ♥

✄ -30% NOWA kolekcja ♥ Tylko do 17.09/12:00 ♥ Sprawdź stylowo niskie ceny ♥

16-09-2018 godz. 19:02 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✂ -30% na NEW! ♡ Poznaj jesienne nowości! ♡ Weekend zakupów start! ✂

14-09-2018 godz. 17:13 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

KOD rabatowy -20% ♥ Tylko do 13.09/16:00 ♥ Sprawdź szybko! ♥

13-09-2018 godz. 11:17 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✉ Masz ochotę na DARMOWĄ dostawę i KOD rabatowy? ♡ Wpadaj do Schaffy! ♡ Tylko do 10.09/12:00 ♡

09-09-2018 godz. 19:07 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

EXTRA rabat + DARMOWA dostawa ✂ Tylko do 10.09 ✂ Sprawdź w środku ✂

07-09-2018 godz. 16:53 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

☀NEW -10% na start! ☀ Poczuj hiszpański klimat z Desigual ☀

05-09-2018 godz. 16:54 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Extra KOD rabatowy ☀ Tylko 24h ☀ Gorące pożegnanie wakacji ☀ Sprawdź w środku ☀

02-09-2018 godz. 16:54 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✂ Łap rabat -20% EXTRA ✂ Tylko do 3.09 ✂ Sprawdź teraz! ✂

31-08-2018 godz. 16:39 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✂ Outlet do -60%! Adidas, Vagabond, Converse, Melissa, Birkenstock i wiele innych! Upoluj okazję ✂

29-08-2018 godz. 10:37 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Przywitaj jesień! ♡ Nowe kolekcje i SALE do -15% na dobry początek! ✿ Zaglądnij do Schaffy! ♡

26-08-2018 godz. 16:51 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka