Temat: ✂ Łap rabat -20% EXTRA ✂ Tylko do 3.09 ✂ Sprawdź teraz! ✂

✂ Łap rabat -20% EXTRA ✂ Tylko do 3.09 ✂ Sprawdź teraz! ✂

31-08-2018 godz. 16:39 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✂ Outlet do -60%! Adidas, Vagabond, Converse, Melissa, Birkenstock i wiele innych! Upoluj okazję ✂

29-08-2018 godz. 10:37 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Przywitaj jesień! ♡ Nowe kolekcje i SALE do -15% na dobry początek! ✿ Zaglądnij do Schaffy! ♡

26-08-2018 godz. 16:51 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

♥ Outlet start! Jeszcze niższe ceny! ✂ Sale do -60%! ✂ Upoluj okazję! ♥

24-08-2018 godz. 18:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✪ -20% extra! SALE do -60%! ♡ Ostatnia wyprzedaż! ♡ Ostatnie sztuki! ✪

22-08-2018 godz. 20:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

❤ -20% extra z kodem EXTRACENY20 ❤ Tylko do 23.08 / godz. 10:00! ✂

22-08-2018 godz. 09:08 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✂ SALE do -60% oraz -15% extra z kodem HOT15 ♥ Ostatnia szansa! ✂ -

18-08-2018 godz. 12:20 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

♥ -15% extra od każdej przecenionej rzeczy! ♥ SALE do -60%! ✂ Ostatni dzień! ✌

16-08-2018 godz. 14:34 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✂ -15% extra z kodem HOT15 ❤ Ostatnia okazja! Ostatnie sztuki! ✂

13-08-2018 godz. 15:42 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Espadryle i sandałki do -60% OFF! ♥ Ponad 4000 produktów! ♥ Upoluj modową okazję! ♡

12-08-2018 godz. 13:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka