Temat: ☀ Wakacyjny SALE do -60% trwa! ☀ Przeceny na cały asortyment ☀ Widzimy się w Schaffie ☀

☀ Wakacyjny SALE do -60% trwa! ☀ Przeceny na cały asortyment ☀ Widzimy się w Schaffie ☀

29-06-2018 godz. 18:00 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✂ Mistrzowski SALE do -60% oraz -20% extra z kodem + Darmowa dostawa! ♥ Tylko 20h! ♥ Czas na shopping! ✂

28-06-2018 godz. 16:27 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✈ -40% SALE! ♡ Femi Stories i Havaianas ♡ Tylko 18h! Upoluj okazję! ✈

26-06-2018 godz. 18:26 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

☀ Klapki i sandały już od 62,93 zł ☀ Ponad 990 stylowych modeli ☀ Poczuj lato w Schaffie! ☀

24-06-2018 godz. 09:42 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✂ Wakacyjny SALE -60% start! Klapki ♥ japonki ♥ koturny ♥ sandałki ♥ sneakersy i więcej! ✂ Wybierz Twoje! ✪

22-06-2018 godz. 17:25 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

☾ Zakupy NOCĄ! ☾ Tylko 18h SALE! ☾ Nie przegap, najlepsze zakupy robią się nocą ☾

19-06-2018 godz. 18:00 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

☾ Co wydarzy się NOCĄ? ☾ Bądź z nami 19.06 / 18:00 ♡

18-06-2018 godz. 18:00 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

☀ Torby i dodatki już od 36 zł ☀ DARMOWA dostawa! ☀ Tylko do 18.06 / 10:00 ☀

17-06-2018 godz. 18:01 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

♡ Season SALE do -50% ♡ DARMOWA dostawa ♡ W Schaffie znajdziesz wymarzone buty na najwyższej półce ♡

15-06-2018 godz. 17:10 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

♡ Klapki i sandały już od 62zł ♡ Ponad 880 modeli ♡ Jesteś gotowa na LATO? ♡

12-06-2018 godz. 18:00 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka