Temat: ☀ Czas na baleriny i espadryle już od 60 zł ☀ DARMOWA dostawa ☀ Wykorzystaj słońce i wskocz w nowe buty! ☀

☀ Czas na baleriny i espadryle już od 60 zł ☀ DARMOWA dostawa ☀ Wykorzystaj słońce i wskocz w nowe buty! ☀

30-04-2018 godz. 20:05 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Cześć, znajdziesz czas na zakupy? ✿ Teraz od 45 zł wszystkie klapki, japonki, sandały! ✿ Najlepsza MAJÓWKA w Schaffie ✿

29-04-2018 godz. 19:00 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

☀ LAST ☀ MINUTE ☀ SALE do -50% ☀ HOT pomysł na majówkę ☀

27-04-2018 godz. 18:26 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✂ Top polskie marki do -55% ♥ tylko do 26.04 ✂ Nie czekaj ✏ wybieraj ♥

24-04-2018 godz. 17:08 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✿ SALE do -70% ✿ HOT Spring ✿ TOP marki ✿ Sprawdź już dziś! ✿

22-04-2018 godz. 18:00 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

☀ Hot ☀ Spring ☀ SALE do -70% ☀ Ubierz się na wiosnę! ☀

20-04-2018 godz. 18:00 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

♡ Special SALE -40% ♡ TYLKO 16h ♡ Baldowski ♡ Baldowski by Zień ♡ HOP HOP ♡

18-04-2018 godz. 18:00 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

☀ Cześć! ☀ Trwa SALE do -70% ☀ DARMOWA dostawa ☀ Ostatnie 36h! ☀

15-04-2018 godz. 21:56 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✄ SALE do -70% ✄ DARMOWA dostawa ✄ Zrób zakupy 13-go w piątek! ✄

13-04-2018 godz. 18:46 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✤ NEW do -50% ✤ OSTATNIE godziny! ✤ Zapraszamy na Stylowe Zakupy w Schaffie ✤