Temat: ✪ Noc zakupów start! ✂ Rabat do -70% + darmowa dostawa! ✂ Tylko 16h! ✪

✪ Noc zakupów start! ✂ Rabat do -70% + darmowa dostawa! ✂ Tylko 16h! ✪

31-01-2018 godz. 18:30 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

♡ Niespodzianka! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy! ♡

28-01-2018 godz. 18:00 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✩ Final SALE do -70%! Zostały ostatnie sztuki! Zrób zakupy, zanim ktoś inny zrobi je za Ciebie ♡

26-01-2018 godz. 18:45 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

★ SALEction do -70%! Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy 5 TOP marek! Wybieraj najlepsze ♡

23-01-2018 godz. 18:00 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

◷ Ostatnie godziny darmowej dostawy! Co powiesz na stylowe trapery od 159,95 zł? Spotkajmy się w Schaffie!♡

21-01-2018 godz. 16:00 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

☛☛Sale do -70% i darmowa dostawa przez cały weekend! Złap okazję◷

19-01-2018 godz. 18:00 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✄ W Schaffie trwa III etap SALE do -70%! Trzymaj się ciepło ♡

16-01-2018 godz. 18:31 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

❤Pokochaj Femi Stories! Teraz cała kolekcja przeceniona -45%! Pokoloruj swoją Schaffę!☀

14-01-2018 godz. 17:00 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

❄Zimowy weekend z Femi Stories! -45% na całą kolekcję! Skocz na zakupy ⇐⇐

12-01-2018 godz. 17:00 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

❄❄ Winter Sale do -60%! Temperatura spada razem z cenami w Schaffie!✮

09-01-2018 godz. 18:00 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka