Temat: ✪ Nowości Loft37 ♡ sztyblety ♡ szpilki ♡ kozaki ♡ botki ♡ baleriny ✪

✪ Nowości Loft37 ♡ sztyblety ♡ szpilki ♡ kozaki ♡ botki ♡ baleriny ✪

19-09-2017 godz. 18:46 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

❤ Nowa kolekcja -30% + darmowa wysyłka! Tylko do 17.09! Vagabond ♡ Melissa ♡ Loft37 i więcej! ❤

15-09-2017 godz. 19:57 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

♀ Jesteś pewna siebie? Poznaj Shameless ♀

14-09-2017 godz. 18:54 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

☀ Wygraj Voucher 200zł! Ostatnie godziny! ☂ Poznaj Jesienne Nowości w Schaffie! ☁

12-09-2017 godz. 21:12 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Konkurs! ♥ Zgarnij 200zł Voucher ♥ Zaprojektuj swoją stylizację! Tylko do wtorku ♥

10-09-2017 godz. 18:07 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✦ -25% na Nowości! Ostatnia noc ✂ Darmowa dostawa! ✂ Converse Adidas Nike Crocs! ✦

08-09-2017 godz. 18:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

♥ Nowości -25% tylko od 18:00-10:00 ♥ DARMOWA DOSTAWA ✈ Torby, Buty i Plecaki! ♥

07-09-2017 godz. 18:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

★ 16h NOC ZAKUPÓW -25% na Nowości ✩ Converse, Adidas, Nike ✩ darmowa dostawa! ★

06-09-2017 godz. 18:15 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✿ Teraz z KODEM RABATOWYM -60 zł! Tylko do końca dnia! ✿ DARMOWA WYSYŁKA ✿

04-09-2017 godz. 18:26 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

❤ Ostatnie chwile Twoich kodów rabatowych! ❤ Torebkami GOSHICO ❤ sale do 70% ❤ darmowa dostawa!

01-09-2017 godz. 19:25 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka