Temat: ✄✄ Promocja -30% tylko przez 16h! Skorzystaj z mikołajkowej przeceny i ciesz się świątecznymi prezentami!❄❄

✄✄ Promocja -30% tylko przez 16h! Skorzystaj z mikołajkowej przeceny i ciesz się świątecznymi prezentami!❄❄

06-12-2017 godz. 18:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

❅♡❅Mikołajkowa przecena -30% na nową kolekcję! Skorzystaj z gotowych prezentów i podaruj radość bliskim❅♡❅

04-12-2017 godz. 20:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

❄ Mikołajki w Schaffie ❄ -30% na nową kolekcję! Znajdź prezent idealny ♡♡

01-12-2017 godz. 20:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

♡ Zapoluj na dodatek tańszy do -35%! W Schaffie znajdziesz zegarki MIUGO, torebki, czapki i wiele innych akcesoriów! ♡

28-11-2017 godz. 18:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

☛☛ Cyber Monday tylko przez 16h! ◷ Znajdź produkty obniżone do -70%! Widzimy się w Schaffie! ☚☚

27-11-2017 godz. 18:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

⇒⇒Black Friday w Schaffie! Ponad 4000 produktów obniżonych do -70%! Poczuj klimat Czarnego Piątku ✌

23-11-2017 godz. 18:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

❤Pokochaj kolory ziemi!❤ Dodatki, odzież oraz obuwie w kolorze Golden Brown!✹

21-11-2017 godz. 18:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

❤♡ Załóż róż! Dodatki, obuwie oraz odzież w różu! Zainspiruj się w Schaffie ♡❤

16-11-2017 godz. 17:50 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✌ Akcja SALE do -70%! ✂ Tylko 7h! Celebrujemy 70 000 fanów! ✌

15-11-2017 godz. 09:30 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

❤ Lubisz szpilki? Teraz do -60% taniej! ♥ Ostatnie godziny promocji! Mierz wysoko! ❤

12-11-2017 godz. 18:30 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka