Temat: ⇒ Torby i plecaki z kodami rabatowymi ♥ darmowa dostawa ♥ tylko do 4.09! ⇐

⇒ Torby i plecaki z kodami rabatowymi ♥ darmowa dostawa ♥ tylko do 4.09! ⇐

31-08-2017 godz. 18:30 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✪ Twoje Kody Rabatowe ♥ SALE do -70% ♥ darmowa wysyłka do 4.09! ✪

30-08-2017 godz. 14:14 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Wpisz kod COOL60 i zgarnij 60 zł zniżki na nowości od 200 zł! Back to cool z darmową dostawą do 4.09 >>

24-08-2017 godz. 21:43 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Dodatkowe -20% na #SALE! Bierz swój kod i leć na zakupy! Tylko do 4.09 >>

22-08-2017 godz. 20:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Converse ♥ Vagabond ☛ #TOP10 SALE -60% ❤ ostatni dzień topowych marek!

20-08-2017 godz. 18:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

#TOP10 SALE -60%! ★ 10 topowych marek ❤ Promocja tylko do niedzieli! ☀

18-08-2017 godz. 15:59 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Ostatnie sztuki w #SALE do -70%! Nie płać za wysyłkę i zgarnij 40 zł na nowe kolekcje >>