Temat: ♡ Zapoluj na dodatek tańszy do -35%! W Schaffie znajdziesz zegarki MIUGO, torebki, czapki i wiele innych akcesoriów! ♡

♡ Zapoluj na dodatek tańszy do -35%! W Schaffie znajdziesz zegarki MIUGO, torebki, czapki i wiele innych akcesoriów! ♡

28-11-2017 godz. 18:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

☛☛ Cyber Monday tylko przez 16h! ◷ Znajdź produkty obniżone do -70%! Widzimy się w Schaffie! ☚☚

27-11-2017 godz. 18:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

⇒⇒Black Friday w Schaffie! Ponad 4000 produktów obniżonych do -70%! Poczuj klimat Czarnego Piątku ✌

23-11-2017 godz. 18:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

❤Pokochaj kolory ziemi!❤ Dodatki, odzież oraz obuwie w kolorze Golden Brown!✹

21-11-2017 godz. 18:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

❤♡ Załóż róż! Dodatki, obuwie oraz odzież w różu! Zainspiruj się w Schaffie ♡❤

16-11-2017 godz. 17:50 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✌ Akcja SALE do -70%! ✂ Tylko 7h! Celebrujemy 70 000 fanów! ✌

15-11-2017 godz. 09:30 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

❤ Lubisz szpilki? Teraz do -60% taniej! ♥ Ostatnie godziny promocji! Mierz wysoko! ❤

12-11-2017 godz. 18:30 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

♥ Szpilki & obcasy do -60%! ✂ Weekend na wysokości w Schaffashoes ♥

10-11-2017 godz. 17:01 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✂ Kolekcja Baldowski -40%! Tylko 16h! ♥ Noc zakupów z TOP marką trwa! ♥

08-11-2017 godz. 18:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✂ SALE do -70%! Zostało tylko 16h! Darmowa wysyłka ♥ Magiczne ceny ✂