Temat: Pokaż nam swoją halloweenową stylówę i wygraj 200 zł na zakupy w Schaffie! #KONKURS tylko do jutra >>

Pokaż nam swoją halloweenową stylówę i wygraj 200 zł na zakupy w Schaffie! #KONKURS tylko do jutra >>

31-10-2017 godz. 16:30 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

☾ Halloween! ♥ SALE do -70%! ✂ Wysyłka za free! ✹ Przestrasz się naszej promocji! ♥

30-10-2017 godz. 18:30 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

☾ Akcja Halloween do -70% + darmowa wysyłka! Straszymy cenami do 01.11! ☽

27-10-2017 godz. 15:32 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

♥ -40% VAGABOND! ✂ Tylko 16h! Noc Zakupów! ♥

25-10-2017 godz. 19:01 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✂ Najlepsze marki do -30% + darmowa dostawa ✂ Weekend zakupów! ❤

20-10-2017 godz. 18:30 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

♥ Do -60% na Converse & Pepe Jeans! ☀ Tylko 16h! Włącz nocne buszowanie! ♥

18-10-2017 godz. 18:07 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

♥ Gorący trend? Złoto! ✹ Zobacz najpiękniejsze dodatki, odzież i obuwie w odcieniach złota! ♥

17-10-2017 godz. 21:04 CET

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

♥ Kochasz kolory ziemi? ☂ Poznaj Schaffę w barwach zieleni! ☁ Bądź stylowa w jesień ♥