Temat: ✪ II etap SALE do -60 % - sprawdź naszą selekcję szpilek! ✪

✪ II etap SALE do -60 % - sprawdź naszą selekcję szpilek! ✪

30-12-2017 godz. 14:55 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

♥ Buty Loft37 teraz aż -60%! ✂ Tylko 6 dni! Nie przegap tego! ♥

29-12-2017 godz. 19:21 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✂Ostatnie dwa dni SALE do -70%! Znajdź czas na zakupy w Schaffie❤

25-12-2017 godz. 19:24 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

❤Rozdajemy prezenty! ✂-45% tylko przez 16h! Poznaj nową kolekcję Carinii!⇐

21-12-2017 godz. 18:22 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

☃ ☃ Szukacie idealnego prezentu pod choinkę? Gwarantujemy dostawę jeszcze przed pierwszą gwiazdką! ✮

19-12-2017 godz. 16:59 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

☛☛ Top marki przecenione do -70% + gwarancja przedświątecznej dostawy! Xmas Sale trwa! ☚☚

17-12-2017 godz. 20:32 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

☃ ☃ Xmas Sale do -70%! Spraw sobie prezent ♡ Tylko do wyczerpania zapasów! ❄ ❄

14-12-2017 godz. 17:49 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

✄✄ Xmas Sale do -70% na wszystkie produkty! Czas na świąteczne porządki w Schaffie❄❄

12-12-2017 godz. 19:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

❄❄Prezent idealny? Zajrzyj do Schaffy! Kod -60 zł jest aktywny tylko przez 16h!❤

10-12-2017 godz. 18:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

❅❅ Pomysł na idealny prezent? Zajrzyj do Schaffy! Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową niespodziankę ♥