Temat: Szaleństwo Zakupów - zdobądź wyjątkowy rabat z Elle, Glamour oraz InStyle i olśnij wszystkich podczas nowego sezonu >>

Szaleństwo Zakupów - zdobądź wyjątkowy rabat z Elle, Glamour oraz InStyle i olśnij wszystkich podczas nowego sezonu >>

30-09-2016 godz. 12:30 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

★ Wielka Wyprzedaż to tylko dwie możliwości: -60% i -70%! | Czy wiesz jaki jest najlepszy prezent dla najbliższej osoby? ❤

27-09-2016 godz. 14:52 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Czy wiesz jak bardzo obniżyliśmy ceny? Sprawdź podczas ostatniego weekendu Wyprzedaży >>

23-09-2016 godz. 11:55 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Nie chcesz marznąć? Przygotuj się! Zobacz pierwsze 572 perełki z kolekcji Jesień-Zima >>

20-09-2016 godz. 11:32 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

W ten weekend masz tylko dwie możliwości: Duża Wyprzedaż i Jeszcze Większa Wyprzedaż na wszystko!

16-09-2016 godz. 11:13 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Doładujemy Twoje konto aż o 50 zł! Nie wierzysz? Spróbuj i poczuj niekończącą się przyjemność zakupów >>

13-09-2016 godz. 12:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Czy wiesz co się stało podczas ostatnich dni Final Sale? Zobacz sama >>

08-09-2016 godz. 13:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Ostatnie dni Summer Sale! Zobacz aż 2335 modeli przecenionych do -70% >>

06-09-2016 godz. 13:30 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Ostatnia ciepła Noc Zakupów - pomniejsz wszystkie ceny i otrzymaj darmową dostawę! ☽

01-09-2016 godz. 10:18 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka