Temat: Skorzystaj z wyprzedaży aż do -50%! To już III Etap! | Stwórz niezapomniane letnie stylizacje | Powiększ swoją wiedzę o butach!

Skorzystaj z wyprzedaży aż do -50%! To już III Etap! | Stwórz niezapomniane letnie stylizacje | Powiększ swoją wiedzę o butach!

28-06-2016 godz. 16:30 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Tylko do końca weekendu SALE -50% na WSZYSTKO! ☀

24-06-2016 godz. 12:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Sprawdź II etap wyprzedaży! | Oto sandały, na które czekałaś! | Podaruj Tacie idealny prezent!

21-06-2016 godz. 13:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

☼ Wyprzedaż do -50%! | Aktywne lato | Zobacz specjalną selekcję sneakersów!

17-06-2016 godz. 11:05 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

SALE do -50%! | Lato w mieście - jak dobrze wyglądać? | Full Free - nie martw się o dodatkowe koszty!

14-06-2016 godz. 15:53 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Zaczynamy SALE do -50%! Rozpłyń się w promocjach! | Poznaj marynarski trend | Powiększ swoją promocję ze stałym Rabatem Klienta!

10-06-2016 godz. 12:30 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Bądź gotowa na piątkową wyprzedaż - rozpłyń się w nadchodzących promocjach!♥

09-06-2016 godz. 18:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Modna w biurze - sprawdź 125 stylowych propozycji! | Zobacz nowe torebki Loft 37 | Poznaj wygodę Masterpass!

07-06-2016 godz. 19:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Bądź gotowa na letnie festiwale | Skorzystaj z promocyjnego rabatu! | Poznaj nową komfortową usługę