Temat: Czy masz już niespodziankę dla dziecka i... siebie? | Poznaj małe rozmiary Twoich ulubionych marek! | Get the blogger look!

Czy masz już niespodziankę dla dziecka i... siebie? | Poznaj małe rozmiary Twoich ulubionych marek! | Get the blogger look!

31-05-2016 godz. 13:30 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Dzień Dziecka z promocją -30%! | Gant i Napapijri teraz aż -20% | Bądź gotowa na sezon ślubny!

27-05-2016 godz. 11:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Wykorzystaj rabat -25% z okazji Dnia Matki | Spraw by Twój mężczyzna wyglądał doskonale | Odwiedź nasze sklepy stacjonarne

24-05-2016 godz. 16:30 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Rabat z okazji Dnia Matki -25%! | Festiwal Elegancji | Szpilki i baleriny - teraz nie musisz wybierać!

19-05-2016 godz. 19:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Nie zapomnij o Dniu Matki! | Spraw przyjemność z rabatem -25%! | Poznaj metaliczny trend

17-05-2016 godz. 15:52 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Szczęśliwy Piątek13 - rabat na wszystko! | Ekstremalne przeceny w outlecie | Poznaj swoje nowe ulubione modele

13-05-2016 godz. 15:24 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Festiwal Sportu | Bądź pierwsza na mecie w najlepszym stylu! | Rabat -10% na wszystkie sportowe modele

10-05-2016 godz. 15:32 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Trendy lepiej widać nocą ☾ Powtórka Nocy Zakupów ☾ Nie prześpij okazji -30%

05-05-2016 godz. 19:16 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Noc Zakupów tylko do 10:00 ☾ Nie prześpij takiej okazji ☾ Twoje ulubione modele aż o 30% taniej!

04-05-2016 godz. 18:00 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka

Już od 18:00 Noc Zakupów ☾ Nie prześpij takiej okazji ☾ Twoje ulubione modele aż o 30% taniej!

04-05-2016 godz. 11:13 CEST

Jeżeli poniższa wiadomość nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka